Møtekalender/bruk av klubbhuset. Kontakt Astrid på post@driv-il.no

Priser fra høsten 2015: Uendret 2016, 2017, 2018
Privat bruk: dag eller kveld koster 500 kr.
Privat bruk: hel dag koster 1000 kr.
Vask er ikke inkludert, men dere kan vaske selv

NB Det er skiftet lås på klubbhuset, så nøkkelkortene virker ikke lenger. Dere må få låne en nøkkel.




2018Møte:Ansvar
Torsdag 16. august Klubbmesterskap terreng sykkel 19.00Sturla
Torsdag 21. juniDriv XC open 19.00Sturla
Tirsdag 12. juniIdrettsveien velforening årsmøte 19.00, fakturaMarius Høvik
Mandag 11. juniHS-møte kl. 19.00Astrid
Mandag 4. juniSameiet Idrettsveien 18.00 - 21.00, VippsSvein Egil Knudsen
Søndag 3. juniDugnad sykkel løypa 10.00Sturla
Lørdag 2. juniDugnad sykkel løypa 10.00Sturla
Fredag 1. juniKlassefest, 15.00 - 22.00, VippsAnne Marit Østvaag
Torsdag 31. maiStyremøte Håndball 19.00David
Mandag 28. maiForeldremøte Fotball j 2008 18.30 Linda E. Rongved
Torsdag 24.maiSkogtunet Borettslag 17.00 - 21.00 fakturaLiv Krade
Tirsdag 22. maiFotball styremøte 18.00Mads
Onsdag 16.maiMøte 20.00Eivind
Søndag 13.maiEIR styremøte 19.00Eivind
Mandag 7. mai AU-møte kl. 19.00Astrid
Søndag 6.maiDriv-Karusellen, løp 16.00Stein Arild
Søndag 6.maiSykkeldugnad 10.00Sturla
Lørdag 5. maiKlargjøring Driv-Karusellen, løp, kveldStein Arild
Lørdag 5. maiSykkeldugnad 10.00Sturla
Fredag 4. maiPrivat 16.00 - 21.00 Vipps okCamilla Langen
Onsdag 2. maiForeldremøte J 13 Håndball 17.30Rigmor Lundås
Søndag 29.aprilDriv-Karusellen, løp 16.00Stein Arild
Lørdag 28. aprilKlargjøring Driv-Karusellen, løp, kveldStein Arild
Torsdag 26. aprilStyremøte skigruppa 19.00Nils Ole
Tirsdag 24. aprilTrener/lagleder møte Håndball 19.00Kristin Jahr
Lørdag 21.aprilDommerkurs 9 - 13David Hellerud
Onsdag 18. aprilÅrsmøte Bråtengrenda 17.00, fakturaAileen Juva
Tirsdag 17. aprilFotball styremøte 18.00Mads
Mandag 16. april HS-møte kl. 19.00Astrid
Søndag 15. aprilPrivat 12.00 - 20.00 Vipps okThompson
Torsdag 12. aprilÅrsmøte Sameiet Østmarkkollen terrasse 18.00 okOlav Sandmoen
Tirsdag 10. aprilHåndball J 11 foreldremøte 19.00Kristin Jahr
Mandag 9. aprilKasserermøte 18.00Astrid
Torsdag 5. aprilHåndball Styremøte 19.00, møterom VågsenteretDavid
Torsdag 5. aprilAU-møte kl. 20.00Astrid
Onsdag 4. aprilForeldremøte Håndball Jenter 13, kl. 19.00Kristin Martinsen
Torsdag 22. marsPåskeskirenn hele dagenNils Ole
Onsdag 21.marsStyremøte Håndball 19.00David
Onsdag 20. marsStyremøte Fotball18.00Mads Randem
Søndag 18. marsPrivat 10.00 - 18.00 Vipps okMarianne B Hansen
Onsdag 14. marsKlargjøring skirenn 18.00 og sentNils Ole
Onsdag 14. mars Årsmøte Driv IL 19.00 NB på Mjær U-skoleAstrid
Tirsdag 13. marsTrenermøte Fotball J 20100Anders Kathrud
Torsdag 8. marsStyremøte Ski 19.00Nils Ole
Mandag 5.marsHS-møte 19.00Astrid
Torsdag 1. marsFotball gutter f. 2005, foreldrekveld 20.00Carsten F. Wenzel
Onsdag 28. febSki -Karusellrenn 16.00Nils Ole
Tirsdag 27.febForberedelser rennNils Ole
Mandag 26. febÅrlig møte Fotball 19.00Mads
Mandag 19. febHS-møte 19.00Astrid
Søndag 18. febVinterdilten 9. - 12 Edit Haug
Torsdag 15. febPrivat 15.00 - 21.00Anita Westeraas
Onsdag 14.febSki-Karusellrenn 16.00Nils Ole
Tirsdag 13. febÅrlig møte Ski 19.00, og forberedelse rennNils Ole
Mandag 12.febÅrlig møte Fotball 19.00, Flyttet til 26.2Mads
Torsdag 8. febÅrlig møte Håndball 19.00David
Onsdag 7. febSki-Karusellrenn 16.00Nils Ole
Tirsdag 6.febSki, forberedelser skirenn etter sykkel er ferdigNils Ole
Tirsdag 6. febÅrlig møte sykkel 19.00Sturla
Mandag 5. febÅrlig møte turn 19.00Christopher
Torsdag 1. febÅrlig møte Friidrett 19.00Stein Arild Degrum
Onsdag 31.janSki-Karusellrenn 16.00 Nils Ole
Tirsdag 30. janSkigruppa forberedelser rennNils Ole
Tirsdag 30,janÅrlig møte Aktivitetsgruppa NB Flyttet til VågsenteretKate S.Jakobsen
Mandag 29.jan Årlig møte Tennis 19.00Tony
Lørdag 27.janPrivat 9. -17, fakturaAnita Westeraas
Torsdag 25. janÅrlig møte Orientering 19.00Nils-Petter
Mandag 22. janAU-møte 19.00Astrid
Onsdag 17.janSykkel, styremøte 19.00Sturla
Mandag 15.janFotball, styremøte 18.00Mads
Torsdag 11.janHåndball, møte 18.00David H
Onsdag 10. janSykkel, styremøte 19.00Sturla
Tirsdag 9. janSki, styremøte 19.00Nils Ole
Dato: 2017Møte:AnsvarInfo:
Fredag 22. des.Privat, 09.00 - 16.00Østlie AS ved Sturla
Torsdag 21. des.Privat 15.00 - 22.00Mette Skare
Torsdag 14. des. Fotball, avslutning G2009 18.00Line Nilsen
Tirsdag 12. des.Ski, foreldremøte 17.00Nils Ole
Torsdag 7. des.Fotball, spillermøte 18.00Mads Randem
Onsdag 6. des.HS- møte 19.00Astrid
Tirsdag 5. des.Sykkel, styremøte 19.00 - 22.00Sturla
Fredag 1.des.Privat 15.00 - 21.00Anine E Imset
Onsdag 29. novFotball styremøte 18.00Mads Randem
Tirsdag 28. novFotball foreldremøte G 2009, 18.00Line Nilsen
Mandag 27. novHåndball, Spiller/foreldremøte J 18, kl. 19.00David H
Søndag 26. novPrivat 09.00 - 17.00Camilla C. Solstad
Lørdag 25. novPrivat 09.00 - 17.00Frode Berg
Torsdag 23. novFotball 2007, avslutning 18.00Anders Kathrud
Tirsdag 21. novSki, styremøte 19.00Solvejg
Mandag 20. nov AU - møte 20.00Astrid
Mandag 20. novFotball, spillermøte 17.00 - 19.00Mads Randem
Lørdag 18. novFotballveteranene 16.00Tore Smådal
Lørdag 18. novFotball lunsj 12.00 - 15.30Kenneth Røkeness
Torsdag 16. novHåndball, besøk håndballforbundet 18.00David
Lørdag 11. novPrivat 10.00 - 17.00Steffan Aasli
Mandag 6. novHS - møte 20.00Astrid
Mandag 6. novTrenermøte fotball 17.30 - 17.00Stian Kjensli
Onsdag 1. novSykkel infomøte 19.00Marius Ralger
Tirsdag 31. okt.Privat 14.00Line Nilsen
Mandag 30. okt.Fotball, trenermøte 02/03 19.30Anne-Line
Mandag 30. okt.Fotball, 2010, avslutning 17.30 - 19.30Stian Kjensli
Søndag 29. okt. Privat, 13.00 - 21.00Therese Andersen
Tirsdag 24. okt.Privat 15.00 - 21.00Anita Westeras
Mandag 23. okt.Trener/lagledermøte, fotball, 20.00Mads Randem
Mandag 23. okt.Fotball, styremøte 19.00Mads Randem
Lørdag 21. okt.10.00 - 12.00 Steen
Fredag 20. okt.Privat 11.00 - 18.00Steen
Torsdag 19. okt. Trener/lagledermøte, Håndball, 18.00David
Tirsdag 17. okt.Ski, styremøte 20.00Nils Ole
Mandag 16. okt.Sykkel, styremøte 19.00Sturla Kaasa jr
Fredag 13. okt.Aktivitetsdag skolen
Torsdag 12. okt.Foreldremøte J 14, fotballJoten
Mandag 9. okt.Foreldremøte G 2010, fotball 18.30Stian
Torsdag 5. okt.Enebakk historielag, om Driv IL. 16.00 - 22.00Egil Holstad
Mandag 25. septAU- møte 20.00Astrid
Torsdag 21. septPrivat 15.00 - 21.00Line Nilsen
Mandag 18. septFotball, styremøte 18.00Siri Saltnes
Lørdag 16.sept.Frokost fotball J 2010 09.00 - 11.00Anders Kathrud
Mandag 11. septForeldremøte J11  20.00-22.00Ane Lene Gran
Søndag 10. septPrivat 12.00 - 18.00Navid Behrouz
Fredag 8. septLøpskarusellDegrum
Mandag 4. septHS-møte 20.00 AvlystAstrid
Fredag 1. august LøpskarusellDegrum
Mandag 28. augustSkigruppa 20.00Nils Ole
Mandag 28. augustPrivat 13.00 - 19.00Anders Kathrud
Søndag 27. august Privat 10.00 - 17.00Telset
Torsdag 24. augustMøte Ski Nils Ole
Onsdag 23. august AU- møte 19.00 NB endret til HS- møteAstrid
Mandag 21. august Privat 8.00 - 14.00Anne Marit Østvaag
Torsdag 17.augustSykkel ritt 17.00Sturla
Mandag 14. augustMøte skigruppa 20.00Nils Ole
Søndag 2. juliReservert dugnadStian Kjensli
Lørdag 1. juliReservert dugnad
Mandag 26. juniMøte ski 19.00 - Nils Ole Østlie
Søndag 2. juniPrivat 9.00 - 17.00Thomas Høvik
Lørdag 24. juniReservert
Onsdag 21.juniStyremøte ski 20.00Nils Ole
Mandag 19. juniStyremøte turn 20.30Christopher L
Onsdag 14. juniPrivat 14.00 - 21.00Tone Halmrast
Tirsdag 13. juniSykkel ritt 17.00Sturla
Mandag 12. juniHS møte 19.00Astrid
Søndag 11. juniFellesdugnadStian Kjenslli
Lørdag 10. juniFellesdugnadStian Kjensli
Onsdag 7. juniMøte hallfordeling i Driv 19.00Martin Kathrud
Mandag 5. juniDugnad, hele dagenSturla Kaasa
Søndag 4. juniDugnad ute. Klubbhuset er opptatt klokken 11.00 - 19.00, privatSturla Kaasa. Magne Johansen
Lørdag 3. juniDugnad, hele dagen Sturla Kaasa
Onsdag 31. maiÅrsmøte Idrettsveien velforening 17.00 -, privatMarius Høvik
Lørdag 27.maiPrivat 09.00 - 16.00Ann Katrin Halvorsen
Lørdag 13.mai11.00 - 17.00, privat, avlystMagne Johansen
Fredag 12. mai14.00 - 21.00, privatMalin Stenberg
Onsdag 10.mai Sykkel hele dagenSturla
Tirsdag 9.maiFotball styremøte 19.00Siri
Mandag 8. maiAU møte 20.00Astrid
Mandag 8. mai
Foreldremøte fotball g 2010, 17.30 - 18.30Stian Kjensli
Torsdag 4. mai Årsmøte Skogtunet borettslag 16.00 - 22.00, privatLiv Krade
Fredag 28. aprilTrenermøte ski 18.00 -Nils Ole
Torsdag 27. aprilStyremøte håndball 18.00 - 21.00Wenche Magnussen
Onsdag 26. aprilForeldremøte fotball j 2008, 17.00 - 18.30Linda Engene Rongved
Mandag 24. april Årsmøte sameie Idrettsveien 16.00 - 21.00, privatSvein-Egil Knudsen
Søndag 23. april Sykkel Kick Off 09.00 -
Torsdag 20. aprilForeldremøte håndball J06, 19.00Margrethe Skaug
Onsdag 19. aprilTrener/lagledermøte 18.00 - 20.00Wenche Magnussen
Tirsdag 18. aprilStyremøte fotball 19.00 .Siri
Lørdag 8. april Bursdag, privat 9.00 - 17.00Ewa Szyk
Torsdag 6. aprilForeldremøte J 2007, fotball, 18.30Martin Kathrud
Onsdag 5. aprilForeldremøte J 2006, fotball 20.00Lars Erik Nyborg
Tirsdag 4. aprilStyremøte ski 20.00Nils Ole
Mandag 3. aprilHS møte 19.00Astrid
Torsdag 30. marsTrener/lagledermøte G 2003, 20.30Anne - Line
Torsdag 30. marsForeldremøte fotball G 2005, 19.00 - 20.30Carsten Focke-Wenzel
Tirsdag 28. marsStyremøte sykkel 19.00Sturla
Mandag 27. marsAU-møte 19.00Astrid
Lørdag 25. marsPrivat 18.00 - 24.00Karoline
Onsdag 22. marsReservedato skirennSolvejg
Onsdag 22. marsForeldremøte fotball G 07, 19.00Anders Kathrud
Tirsdag 21. marsForeldremøte fotball 20.15Tonny Abrahamsen
Tirsdag 21. marsKlargjøring skirennSolvejg
Torsdag 16. marsForeldremøte fotball 2009, 19.00Line Nilsen
Onsdag 15. marsSpillermøte, damelaget håndball Dag Cederstrøm
Onsdag 15. marsÅrsmøte Driv IL på Mjær Uskole 19.00Astrid
Onsdag 15. marsReservedato skirennSolvejg
Tirsdag 14. marsForeldremøte 20.00, flyttesTonny Abrahamsen
Tirsdag 14. marsKlargjøring skirennSolvejg
Fredag 10. marsFest for jenter 14/02 håndball 15.00 - 23.00Siw S Stenberg
Torsdag 9. marsAktivitetsgruppa 19.00 - Kate
Onsdag 8. marsHåndball, damelaget 19.30 Dag Cederstrøm
Tirsdag 7. marsÅrsmøte Sameiet Østmarkkollen Terrasse 17.00 - 22.00, privatKatie Knagenhjelm
Mandag 6. marsHS møte 19.00Astrid
Torsdag 2. marsAU møte NB 20.00Astrid
Onsdag 1. marsSkirenn
Tirsdag 28. febKlargjøring skirennSolvejg
Mandag 27. febÅrlig møte fotball 19.00Kenneth
Lørdag 25. febFotballveteranene 16.00 - 21.00Tore Smådal
Onsdag 15. febSkirenn/FotballSolvejg/Kenneth
Tirsdag 14. febÅrlig møte ski 19.00Nils Ole Østlie
Mandag 13. feb Fotball, sportsplan 19.00 - 21.00Aslak Ø
Søndag 12. febPrivat 11.00 - 17.00Yvonne Isebakke
Torsdag 9. febÅrlig møte håndball 19.00Ane Lene Gran
Onsdag 8. febÅrlig møte tennis 19.00Tony Sandem
Tirsdag 7. febÅrlig møte sykkel 19.00 NB her på klubbhusetSturla Kaasa jr
Mandag 6, febÅrlig møte turn 19.00Christopher Leiknes
Søndag 5. febVinterdilten 08.00 - 13.00Edit Haug
Torsdag 2. febÅrlig møte friidrett 19.00Steffan Aasli
Onsdag 1. febSkirenn
Tirsdag 31. jan Årlig møte aktivitetsgruppa 19.00Kate S. Jakobsen
Mandag 30. janHS møte 19.00Astrid
Torsdag 26. jan Årlig møte Orienteringsgruppa 18.00Nils Petter Wiik
Onsdag 25. janSkirenn
Tirsdag 24. jan Klargjøring skirennSolvejg
Mandag 23. janAU møte 19.00Astrid
Torsdag 12. janStyremøte håndball 18.30, avlystAne-Lene Gran
Onsdag 18. jan Trenermøte 18.30Eivind Ungersness
Mandag 16. janPrivat 14.00 - 21.00Monica Røsler
Onsdag 11. jan Spiller og foreldremøte G 2001 fotball 19.00, avlystMads Randem
Tirsdag 10. jan 2017Styremøte, ski 20.00Solvejg
Tirsdag 10. janStyremøte orientering 18.00 - 20.00Nils P Wiik
Mandag 9. jan 2017Fotball, sportsplan 19.00 - 21.00Aslak Ø
2016
Onsdag 14. desAvslutning, fotball G 2005 18.00 - 20.00Carsten F. Wenzel
Tirsdag 13. desPrivat 15.00 - 20.30Camilla Ch Solstad
Mandag 12. desStyremøte håndball 18.30Ane-Lene Gran
Lørdag 10. desDugnadshygge, veteranene 16. - 20.00Tore Smådal
Torsdag 8. desHS-møte 19.00Astrid
Onsdag 7. desSpillermøte og sosialt A lagMads Randem
Fredag 25. novPrivat 15.00 - 20.30Camilla Ch Solstad
Torsdag 24. novStyremøte håndball 18.30Ane-Lene Gran
Onsdag 23. novAU-møte 19.00Astrid
Torsdag 17.novFotball 19.00Kenneth
Onsdag 16. novSpillermøte A lag 19.00Kenneth
Tirsdag 15. novStyremøte skigruppa 20.00Nils Ole Østlie
Lørdag 12. novHøsttreff sykkel 09.00 - 16.00Sturla
Tirsdag 8. novAvslutning fotball G 2009 17.30Line Nilsen
Mandag 7. novTrenermøte Gutter 08 19.00Stian Svenningsen
Onsdag 2. novHS-møte 19.00Astrid
Tirsdag 1. novTrenermøte fotball 19.00Kenneth
Torsdag 27. oktStyremøte håndball 18.30Ane-Lene Gran
Onsdag 26. oktPizzakveld A laget 20.30 - 22.30Mads Randem
Tirsdag 25. oktAvslutning fotball g 2007 17.30Line Nilsen
Mandag 24. oktAU-møte, flyttet fra 20. oktAstrid
Søndag 23. oktPrivat 12.00 - 18.00Rune Borthen
Lørdag 22. oktPrivat 9.00 - 18.00Trude Myrvold
Torsdag 20. oktFotball, jenter født 2007, 17.00 - 21.00Kjersti Dahl
Torsdag 20. oktAU-møte 19.00, flyttet til 24. oktAstrid
Tirsdag 18. oktStyremøte ski 20.00Nils Ole Østlie
Mandag 17. oktFotball, foreldremøte 20.00Eivind
Søndag 16. oktPrivat 9.00 - 17.00Jørstad
Lørdag 15. oktVeteranfotball 16.00 Tore Smådal
Lørdag 15. oktFotball 11.00 - 16.00Kenneth Røkeness
Fredag 14, oktPrivat 15.00 - 21.00Anne-Line O`Donnell
Torsdag 13. oktTrener/lagledermøte håndball 19.00 - 21.00Wenche Magnussen
Onsdag 12. oktStyremøte sykkel 19.00Sturla Kaasa jr
Tirsdag 11. oktStyremøte fotball 19.00, flyttet fra 28. septKenneth Røkeness
Tirsdag 11. oktHS-møte 19.00 Flyttet til 10. oktAstrid
Mandag 10. oktHS-møte 19.00, flyttet fra 11. oktAstrid
Torsdag 6. oktStyremøte friidrett 19.00Stein Arild Degrum
Onsdag 28. septStyremøte fotball 19.00 flyttet til11.oktKenneth Røkeness
Søndag 25. septPrivat til 20.00Liz R Chapman
Lørdag 24. septPrivat fra 18.00 -Liz R Chapman
Onsdag 21. septAU-møte 19.00Astrid
Tirsdag 20. septForeldremøte håndball G 08 19.00 - 22.00Wenche Magnussen
Søndag 18. septPrivat 12.00 - 19.00Anine Imset
Torsdag 15. septStyremøte håndball 19.00 - 21.30Ane-Lene Gran
Onsdag 14. septMøte Driv 19.00 Astrid
Tirsdag 13. septDugnad klubbhusetTore Smådal
Mandag 12. septSpillermøte A-lag 18.30Stein Arild Degrum
Fredag 9. septDriv-karusellen, løp fra 17.00Stein Arild Degrum
Torsdag 8. septKlargjøring til løpskarusell, kveldStein Arild Degrum
Torsdag 8. septKlubbmesterskap sykkel 19.00Sturla Kaasa jr
Onsdag 7. septMøte 18.00 - 21.00 , PrivatSturla Kaasa jr
Tirsdag 6. septStyremøte ski, 20.00Nils Ole Østlie
Fredag 2. septDriv-karusellen, løp fra 17.00Stein Arild Degrum
Torsdag 1. sept.Klargjøring til løpskarusell, kveldStein Arild Degrum
Tirsdag 30. augustHS-møte 19.00Astrid
Søndag 28. august Privat 10.00 - 17.00Olav Telset
Tirsdag 23. augustAU-møte 19.00Astrid
Onsdag 10. augustPrivat 15.00 - 21.00 , avbestiltMyrvold
Lørdag 2. juliHS ryddingAstrid
Fredag 1. juli HS sommerfestAstrid
Fredag 1. juliMøte 7.00 - 10.00, privatSturla Kaasa je
Tirsdag 28. juniMøte turn 19.00 - 21.00Christopher Leiknes
Søndag 19. juniPrivat 10.00 - 17.00Jeanette Jansen
Onsdag 15. juniHS-møte 19.00Astrid
Lørdag 11.juniPrivat 11.00 - 16.00Marit Østby
Torsdag 9.juniHallfordeling 20.00Martin Kathrud
Lørdag 4. juniVeteranfotballen 16.00 møteTore Smådal
Lørdag 4.juniPrivat kun ute på Drivplassen Sturla Kaasa jr
Fredag 3.juniPrivat 15.00 - 21.00Lene Jakobsen
Onsdag 1.juniMøte DinIdrett 20.00Astrid
Tirsdag 31.maiStyremøte skigruppa 20.00Nils Ole
Lørdag 28. maiA-laget fotball 12.00 og ut dagenKenneth Røkeness
Fredag 27.maiPrivat 14.00 -21.00Anne-Lill Nordnes
Onsdag 25. maiIdrettsveien velforening, privat 18.30 - 21.00Naresh Shukla
Tirsdag 24.maiMøte 20.00Eivind U
Torsdag 19. maiAU-møte 19.00 AVLYSTAstrid
Onsdag 18. maiFotball 19.00 Kenneth
Torsdag 12. maiÅrsmøte Skogtunet borettslag, privat, 19.00 -21.00Liv Krade
Tirsdag 10. maiEkstra HS-møte 19.00Astrid
Torsdag 5. maiStyremøte ski 19.00 -Nils Ole Østlie
Tirsdag 3.maiO-gruppa 18.00 - 20.00Nils Petter Wiik
Fredag 29. aprilLøpskarusellStein Arild Degrum
Torsdag 28. aprilKlargjøring løpskarusell etter 21.00Stein Arild Degrum
Torsdag 28. aprilSameie Idrettsveien, privat 19.00. - 21.00Svein Egil Knudsen
Tirsdag 26. aprilO-gruppa 18.00 - 20.00Nils Petter Wiik
Søndag 24. aprilSykkelgruppa 10.00 - 17.00Trym Bergtatt
Lørdag 23. aprilPrivat 14.00 - 24.00Kine Gundersen
Torsdag 22, aprilLøskarusellStein Arild Degrum
Torsdag 21. aprilKlargjøring til løpskarusell, kveldStein Arild Degrum
Tirsdag 19. aprilForeldremøte fotball J 2006 20.00 - Lars Erik Nyborg
Tirsdag 19. aprilO-gruppa 18.00 - 20.00Nils Petter Wiik
Søndag 17. aprilO-gruppa 14.00 - 18.00Nils Petter Wiik
Onsdag 13. aprilSykkelmøte 19.00Sturla Kaasa jr
Tirsdag 12. aprilForeldremøte J 2006, håndball 18.00 - 21.00Beate Høvik
Lørdag 9. aprilA-lags møte 10.00Kenneth Røkeness
Onsdag 6. aprilHS-møte 19.00Astrid
Tirsdag 5. april Styre/trenermøte ski 19.00Solvejg Lorentz
1. - 8. aprilKjellknatten barnehage 07.45 - 16.00, leieMarthe Sunde
Torsdag 31. marsAU-møte 19.00 flyttet fra 30.3. Astrid
Onsdag 30. marsAU-møte 19.00 Flyttet til 31.3Astrid
Lørdag 19. marsFotballveteranene 16.00 -Tore Smådal
Onsdag 17. marsForeldremøte fotball g 2005 18.00 -Knut Egil Hansen
Onsdag 16. marsÅrsmøte Driv IL på Mjær U-skole 19.00Astrid
Onsdag 16. marsAvslutning skigruppa, endret til skirennKine
Tirsdag 8. marsKlargjøring til skirenn etter trenermøtetSolveijg Lorenz
Tirsdag 8. marsTrenermøte fotball 19.00 Stian Svenningsen
Mandag 7. marsHS-møte 19.00Astrid
Lørdag 5. marsIshockey-møte 19.00 - 23.00, Stian Kjensli
Onsdag 2.marsÅrlig møte fotball 19.00, flyttet til Mjær u-skoleKenneth Røkeness
Tirsdag 1. marsStyremøte ski 19.00Nils Ole Østlie
Mandag 29. febSameiemøte Østmarkkollen terasse 18.00Anne-Kathrine Sunde
Onsdag 17.febReservedato skirennKine
Tirsdag 16. febReservedato skirenn klargjøringKine
Mandag 15. febÅrlig møte sykkel 19.00 PÅ MJÆRKnut Arne
Mandag 15. febÅrlig møte ski 19.00Kine
Fredag 12. febÅrlig møte tennis 19.00Ove B Renolen
Torsdag 11. feb Årlig møte håndball 20.00Ane Lene Gran
Torsdag 11. febMøte om ny hall 18.00Eivind
Onsdag 10. febSkirennKine
Tirsdag 9. febKlargjøring skirennKine
Mandag 8. febÅrlig møte turn 19.00Christopher Leiknes
Søndag 7. febVinterdilten avlystEdith Haug
Torsdag 4. febÅrlig møte friidrett 19.00Roger Thompson
Onsdag 3. febSkirenn avlystKine
Tirsdag 2. febKlargjøring skirenn avlystKine
Mandag 1. febTrenermøte fotball 18.00Kenneth
Lørdag 30. janMøte veteranfotball 16.00 - 20.00Tore Smådal
Torsdag 28. jan Årlig møte Orientering 19.00Nils Petter
Onsdag 27. janSkirenn avlystKine
Onsdag 27. janAktivitetsdag skolen 8.30 - 15.00 ca.Y.E.S
Tirsdag 26. janKlargjøring skirenn Kine
Mandag 25. janHS-møteAstrid
Søndag 24. janMøte 14.00 - noen timerEivind.
Torsdag 21. janForeldremøte fotball j 08, 20.00 - 22.00Trude Myrvold
Torsdag 21. janMøte 18.00 - 20.00Eivind
Torsdag 21. janSkolen 12.00 - 14.00A. Østvåg
Onsdag 20. jan Skirenn, utsatt renn til 17. feb.Kine
Tirsdag 19. janKlargjøring skirenn, utsatt renn til 17. feb.Kine
Mandag 18. jan AU-møteAstrid
Søndag 17. janKiosk og varmestue 13.00 - 16.00Anne Line
Lørdag 16. janPrivat 11.00 - 17.00Tommy Dromnes
Torsdag 14. janStyremøte orienteringNils Petter
Onsdag 13. janStyremøte tennis 19.00Ove
Onsdag 6. jan Privat 15.00 - 19.00Roger B Svendsen
Onsdag 6. jan Styremøte fotball 19.00Rannveig

Møtekalender/bruk av klubbhuset for Driv IL 2015



Dato: Møte: Ansvar: Info:
Mandag 21. des Privat 17.00 Linda Engene Rongved
Torsdag 17. des Privat 15.00 - 19.00 Stian Trebekk
Onsdag 16. des 19.00 - 21.00 Styremøte turn Christopher Leiknes
Fredag 11. des Privat 16.00 - 21.00 Camilla Solstad
Torsdag 10. des HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppeinfo
Tirsdag 8 des Avslutning fotball f. 2007, 17.30 Line Nilsen
Mandag 30. nov AU-møte 19.00 Astrid
Onsdag 25. nov HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppeinfo
Lørdag 14. nov Møte veteranfotball 14.00 Tore Smådal
Torsdag 12. nov Møte Tid-gruppa 18.00 Astrid
Mandag 9. nov Møte 18.30 Astrid
Søndag 8. nov Privat til 14.00 Camilla- Norel Overaa
Lørdag 7.nov Privat fra 14.00 - Camilla-Norel Overaa
Torsdag 5. nov Klubbkveld/bruktsalg, skigruppa Solvejg Lorenz
Onsdag 4. nov Fotballmøte 19.00 Kenneth Røkeness
Tirsdag 3. nov AU-møte 19.00 Astrid
Mandag 2. nov Klubbkveld sykkel Knut Arne Samuelsen
Søndag 1. nov Fotball G 01, - 15.00 Lill Marita Røkeness
Lørdag 31. okt Fotball G 01, 12.00 - Lill Marita Røkeness
Onsdag 28. okt. Sauelaget 18.00 Anne Buer
Mandag 26. okt Styremøte turn 19.00 Christopher Leiknes
Lørdag 24. okt Spiller/foreldremøte. Jenter 7. 12.00 - 14.00 Trude Myrvold
Torsdag 22. okt Privat 15.00 - 20.00 Rune Borthen
Søndag 18. okt Privat 09.00 - 18.00 avlyst Kine Gundersen
Lørdag 17. okt Vetaranfotball møte 17.00 Tore Smådal.
Lørdag 17. okt Privat 12.00 - 17.00 Trude Myrvold
Torsdag 15. okt HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppeinfo
Fredag 9. okt Fotball 1982, 18.00 Lars Erik Nyborg
Mandag 5. okt AU-møte 19.00 Astrid
Mandag 28.sept A-lag, 18.00 Kenneth Røkeness
Søndag 27. sept Spillermøte junior 18.00 Mads Randem
Mandag 21. sept Turngruppa møte 19.00 Kjersti Dahl
Onsdag 16. sept Skigruppa møte 19.30 Solvejg Lorenz
Fredag 11. sept Driv-karusellen løp Roger Thompson
Onsdag 9. sept Styremøte fotball 19.00 Rannveig Renolen
Tirsdag 8. sept Klubbmesterskap terreng 18.00 Knut Arne Samuelsen
Mandag 7. sept HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppeinfo
Fredag 4. sept Driv-karusellen løp Roger Thompson
Lørdag 29. sept Privat 12.00 - 17.00 Kjersti Dahl
Fredag 28. aug Privat 15.00 - 20.00 Stian Kjensli
Torsdag 27. aug AU-møte 20.00 Astrid
Onsdag 26. aug Trenermøte håndballskole 18.30 Linda E Rongved
Torsdag 20. aug Foreldremøte J.03, J.02. 19.00 Marianne B Hansen
Mandag 17.aug Skigruppa, styremøte 19.00 Solvejg Lorenz
Torsdag 13. aug Lagleder/trener J02 møte 20.30 Marianne B Hansen
Onsdag 5. aug Møte 20.00 Marius Høvik
Torsdag 9. juli Spesialavtale alt opptatt, ikke banen Kai Gonella/Astrid
Onsdag 8. juli Spesialavtale alt opptatt, ikke banen Kai Gonella/Astrid
Tirsdag 7. juli Spesialavtale alt opptatt, ikke banen Kai Gonella/Astrid
Mandag 29. juni Hele Drivplassen og klubbhuset Kine Gundersen
Søndag 28. juni Hele Drivplassen og klubbhuset Kine Gundersen
Lørdag 27. juni Hele Drivplassen og klubbhuset Kine Gundersen
Fredag 26. juni Hele Drivplassen og klubbhuset Kine Gundersen
Torsdag 25. juni Hele Drivplassen og klubbhuset Kine Gundersen
Onsdag 24. juni Hele Drivplassen og klubbhuset Kine Gundersen
Mandag 22. juni Privat 16.00 - 20.00 Linda Engene Rongved
Søndag 21. juni Bekledning hele dagen. Marius
Lørdag 20. juni Bekledning hele dagen Marius
Torsdag 18. juni HS-møte Ny dato 19.00 Astrid
Mandag 15. juni Privat 18.00 Beate Høvik
Søndag 14.juni Privat 11.00 - 16.00 Lene Jakobsen
Lørdag 13. juni Privat hele dagen til 22.00 Kine Gundersen
Fredag 12. juni Privat 18.00 - 22.00 Kine Gundersen
Torsdag 11. juni HS-møte Astrid Husk gruppene informerer
Onsdag 8. juni Hele dagen Andreas Høvik
Tirsdag 8. juni Hele dagen Andreas Høvik
Mandag 8. juni Hele dagen Andreas Høvik
Søndag 7. juni Privat hele dagen Kine Gundersen
Lørdag 6. juni Privat hele dagen Kine Gundersen
Torsdag 4. juni Årsmøte Idrettsveien Velforening 19.00 Olav Telset
Mandag 1. juni Styremøte fotball 19.00 Rannveig Renolen
Onsdag 27.mai AU-møte 19.00 Astrid
Tirsdag 19. mai Styremøte ski 20.00 Solveig Lorenz
Fredag 15. mai Privat 12.00 -15.00 Kjersti Dahl
Tirsdag 12.mai Styremøte ski 19.00 avlyst Solvejg Lorenz
Søndag 10.mai Privat 11.00 - 16.00 Linn Thune
Fredag 8. mai Driv-karusellen løp Roger Thompson
Onsdag 6. mai J 8 Håndball 18.00 - 20.00 Margrethe Bognerud
Søndag 3. mai Privat 16.00 - 19.00 Arild Berstad.
Søndag 3.mai Privat, opptatt til klokken 13.00 Anne-Line O`Donnell
Lørdag 2. mai Privat lørdag 12.00- søndag 13.00 Anne-Line O`Donnell
Mandag 27.april Fotball styremøte 19.00 Rannveig Renolen
Fredag 24. april Driv-karusellen løp Roger Thompson
Tirsdag 21. april HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppene informerer
Søndag 19. april Orientering Nils Petter Wiik
Fredag 17. april Avslutning skigruppa 17.00- 20.00 Solvejg Lorenz
Onsdag 15. april Tidkurs 18.00 Astrid
Tirsdag 14. april Møte 18.30 Kine Gundersen
Søndag 12. april A-lag 13.00 - 16.00 Kenneth Røkeness
Onsdag 6.april AU-møte 19.00 Astrid
Torsdag 26.mars Bursdag 15.00 Solvejg Lorenz
Onsdag 25. mars Årsmøte Driv IL, NB på Mjær U-skole Astrid
Onsdag 25.mars Foreldremøte J 12 19.00 Trude H Holte
Mandag 23. mars Medlemsmøte sauelaget 19.00 Anne Buer
Tirsdag 17. mars Foreldremøte G 09 19.00 Marit Ø Gran.
Tirsdag 17 mars Møte J 8 håndball 17.00 - 18.30 Margrethe Skaug
Mandag 16. mars Årsmøte Østmarkkollen Sameie Olav Sandmoen
Torsdag 12. mars Foreldremøte J 03, 18.30 Marie Tidemann Stenvik
Onsdag 11. mars HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppene informerer
Tirsdag 10. mars Foreldremøte J07 19.00 Trude Ronnes
Mandag 9. mars Fotballmøte 19.00 Rannveig Renolen
Mandag 5. mars AU-møte 19.00 Astrid
Onsdag 4. mars Møte 19.00 Eivind Ungersness
Tirsdag 3. mars Reservedato rigging ski Line Sakariassen
Mandag 2.mars Årsmøte Skigruppa 19.00 Line Sakariassen
Mandag 2. mars Foreldremøte J 2006 fotball 17.30 - 18.30 Roar Sandem
Fredag 27. februar Privat 17.00 - 20.00 Pernille Buer
Torsdag 26. februar Årsmøte Tennis 19.00 Edit Haug
Onsdag 25. februar Reservedato skirenn
Tirsdag 24. februar Årsmøte Fotball 19.00 Kenneth Røkeness
Mandag 23. februar Årsmøte Håndball 19.00 Beate Wangen
Søndag 15. februar Vinterdilten innkomst 11.00 - 16.00 Edit Haug, Skiforeningen
Lørdag 14. februar Privat 12.30 - 15.00 Synnøve Fyhn
Fredag 13. februar Privat 16.00 - 20.00 Helene Trebekk
Torsdag 12. februar Årsmøte Turn 19.00 Vivian TIltnes
Onsdag 11. februar Skirenn Skigruppa ved Line Sakariassen
Tirsdag 10. februar Skirenn rigging kveld Skigruppa ved Line Sakariassen
Søndag 8. februar Kurs håndball 9..00 - 14.00 Håndball ved Terje Skymoen
Lørdag 7, februar Kurs håndball Hndball ved Marie Tidemann Stenvik
Onsdag 4. februar Skirenn Skigruppa ved Line Sakariassen
Tirsdag 3. februar Barneskolen, toaletter dagtid Caroline Klepsvik
Tirsdag 3. februar Skirenn rigging kveld. Skigruppa ved Line Sakariassen
Torsdag 29. januar HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppene informerer
Onsdag 28. januar Skirenn Skigruppa ved Line Sakariassen
Tirsdag 27. januar Årsmøte sauelaget Anne Buer
Mandag 26. januar Møte 19.00 Mads Randem
Torsdag 22. januar Fotballmøte 18.00 - 20.00 Rnnveig Renolen
Onsdag 21. januar Skirenn Skigruppa ved Line Sakariassen
Tirsdag 20. januar Skigruppa Line Sakariassen
Mandag 19. januar Fotball, gutter 07. 18.00 Line Nilsen
Torsdag 15. januar Håndball, Jenter 9, foreldremøte. 18.- Anne Marit Østvaag
Onsdag 14. januar AU-møte 19.00 Astrid
Tirsdag 13. januar Fotball styremøte Rannveig Renolen
Mandag 5. januar Fotball 18.00 Kenneth Røkeness
Søndag 4. januar Fotball Kenneth Røkeness


Møtekalender/bruk av klubbhuset for Driv IL 2014


Dato: Møte:Ansvar: Info:
Lørdag 13.12.14PrivatKamilla Solstad
Onsdag 10.12.14HS-møte 19.00 ( flyttet fra 11.12.14)AstridHusk gruppene informerer
Torsdag 4.12.14PrivatRandi A. W. Helmeriksen
Torsdag 27.11.14Foreldremøte Jenter 02/03 18.30Tonny Abrahamsen
Onsdag 26.11.14Trenermøte 19.00 AVLYSTKenneth Røkeness
Tirsdag 25.11.14.Styremøte skiTonje Nekkar
Torsdag 20.11.14Foreldremøte 07. 18.00Line Nilsen
Onsdag 19.11,14Tennis styremøte 19.00Edit Haug
Torsdag 13.11.14Fotball jenter 2000 lagmøte 20.00Vegard Birkeland
Onsdag 12.11.14.AU-møte 19.00Astrid
Søndag 9.11.14Sykkel rittErik Bøhler Hansen
Onsdag 5.11.14Fotball f 2007 18.00Line Nilsen
Tirsdag 4.11.14Puss av pokaler 11.00Aud, Anne, Esther
Lørdag 1.11.14Skigruppa samlingLine Sakariassen
Fredag 31.10.14Skigruppa samlingLine Sakariassen
Onsdag 29.10.14Fotball 2007 trener/lagledermøteLine Nilsen
Tirsdag 28.10.14Fotball 2009 fra 17.30
Marit Østby Gran
Tirsdag 28.10.14Puss av pokaler 11.00Astrid
Lørdag 25.10.14FotballavslutningLill-Marita Røkeness
Fredag 24.10.14FotballavslutningLill-Marita Røkeness
Torsdag 23.10.14Fotball trener/lagleder møteRannveig Renolen
Onsdag 22.10.14Styremøte fotball 19.00Rannveig Renolen
Mandag 20.10.14PrivatArild Berstad
Torsdag 16.10.14.HS-møte 19.00AstridHusk gruppene informerer
Onsdag 15.10.14Skigruppa styremøteLine Sakariassen
Tirsdag 14.10.14Trener-lagledermøte Gutter f 2005Knut Egil Hansen
Mandag 13.10.14Skiforeningen 19.00Astrid
Lørdag 11.10.14Fotballveteranene 16.00Tore Smådal
Tirsdag 7.10.14PrivatMarit O. Johansen
Lørdag 4.10.14PrivatMarit Vullum
Mandag 29.9.14AU møteAstrid
Snudd kalenderen
Tirsdag 6.5.14. Fotball, styremøte 19.00 Rannveig Renolen
Onsdag 8.5.14. Turn, styremøte 19.00 Vivian Tiltnes
Fredag 9.5.14. Friidrett løp 17.00 Kjell Hovdewww.driv-il.no
Tirsdag 13.5.14. Generalforsamling 18.00 - 21.00 Liv Krade
Onsdag 14.5.14. Turn, trenermøte 19.00? Vivian Tiltnes
Torsdag 15.5.14. Orientering løp 18.00 Åsmund Jahrwww.driv-il.no
Søndag 17.5.14. Russefrokost Astrid
Torsdag 22.5.14. Orientering løp 18.00 Åsmund Jahrwww.driv-il.no
Tirsdag 27.5.14. AU-møte 19.00 Astrid
Onsdag 4.6.14. Idrettsveien velforening Marius Høvik
Torsdag 5.6.14. Orientering løp, premieutdeling Åsmund Jahrwww.driv-il.no
Tirsdag 10.6.14Trenermøte skigruppa?Line Sakariassen
Onsdag 11.6.14. HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppene informerer
Fredag 13.6.14. Friidrett løp 17.00 Kjell Hovdewww.driv-il.no
Søndag 15.6.14BursdagsfeiringBjørn Ivar Stubberud
Mandag 16.6.14Sykkel Atle Killerud
Tirsdag 17.6.14Friidrett, med trenere DNB idrettslekerKjell Hovde
Onsdag 18.6.14HallfordelingsmøteMartin Kathrud
Onsdag 25.6.14Trenermøte skigruppa 19.00Line Sakariassen
Sommerferie.
Lørdag 16.8.14PrivatRigmor Lundås
Onsdag 20.8.14SykkelKnut Arne Samuelsen
Torsdag 21.8.14. AU-møte 19.00, flyttet til 4.9 Astrid
Fredag 29.8.14.PrivatRannveig Renolen
Torsdag 4.9.14AU-møte 19.00Astrid
Mandag 8.9.14. HS-møte 19.00 Astrid Husk gruppene informerer
Fredag 12.9.14. Friidrett løp 17.00 Kjell Hovdewww.driv-il.no
Mandag 15.9.14Fotball styremøteRannveig Renolen
Tirsdag 16.9.14Fotball trenerkursBjørn Jakobsen
Torsdag 18.9.14Fotball trenerkursBjørn Jakobsen
Fredag 19.9.14Friidrett løp 17.00Kjell Hovde
Tirsdag 23.9.14Fotball trenerkursBjørn Jakobsen
Torsdag 25.9.14Fotball trenerkursBjørn Jakobsen
Mandag 29.9.14. AU-møte 19.00 Astrid















Powered by: Bloc