Hovedstyret i Driv IL
Kontakt oss


Adresse:
Driv IL
Postboks 66
1917 Ytre Enebakk

E-post:
post@driv-il.no

Kontor:
Vågsenteret, Ytre Enebakk.
2.etasje ved tannlegen.
Mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.

Telefon:
Klubbsekretær Astrid Celius
900 68 834
Leder: Håvard Myrseth

928 99 494




Hovedstyret i Driv IL er satt sammen av arbeidsutvalget og lederne for alle lagets grupper.

Hovedstyret ble enstemmig valgt på årsmøtet 14.3.2019




Arbeidsutvalget:

Verv: Navn: Kontaktinformasjon:
LederHåvard Myrsethhmyrseth@brother.no
Nestleder (hallansvarlig) Marius HøvikMarius.hovik@hotmail.com
Kasserer (nøkkelansvarlig)
Rannveig Renolen
Renolen@hotmail.com
1. styremedlem June Vollebekkjunevollebekk@icloud.com
2.styremedlem (anlegg) Stian Kjenslistian.kjensli@gmail.com
3.styremedlem (utdanning og anlegg)Erik Kristoffersenerik_lk@hotmail.com
4.styremedlem (sponsor) Stian Svenningsengeneralen@hotmail.com
Ansvarlig barneidrettAnn Katrin P. Halvorsenann.katrin.halvorsen@enebakk.kommune.no
VaraLars GranheimLars.Granheim@dell.com



Gruppene:Leder: Kontaktinformasjon:
Fotballgruppa Mads Randemfotball@driv-il.no
Friidrettsgruppa Stein Arild Degrum stein.fobtall94@hotmail.com
HåndballgruppaDavid Hellerudhandball@driv-il.no
IshockeygruppaStian Kjenslistian.kjensli@gmail.com
Orienteringsgruppa Nils-Petter Wiiknpwiik@hotmail.com
SkigruppaNils Ole Østlieski@driv-il.no
SykkelgruppaSturla Kaasa jrSturla@pererikostlie.no
Tennisgruppa Tony Sandem Tony.Sandem@no.edensprings.com
Turn og trimgruppaChristopher Leiknesturn@driv-il.no
Aktivitetsgruppa (Boccia)Kate S. Jakobsenks-jakob@online.no
E-sportLars-Peter ØstremE-sport@driv-il.no 


Levert av IdrettenOnline