Hovedstyret i Driv IL
Kontakt oss


Adresse:
Driv IL
Postboks 66
1917 Ytre Enebakk

E-post:
post@driv-il.no

Kontor:
Vågsenteret, Ytre Enebakk.
2.etasje ved tannlegen.
Mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.

Telefon:
Klubbsekretær Astrid Celius
900 68 834
Leder: Eivind Ungersness
482 62 882



stein

Hovedstyret i Driv IL er satt sammen av arbeidsutvalget og lederne for alle lagets grupper.

Hovedstyret ble enstemmig valgt på årsmøtet 15.3.2017




Arbeidsutvalget:
Verv: Navn: Kontaktinformasjon:
Leder Eivind Ungersnesseungersness@deloitte.no
Nestleder Marius HøvikMarius.hovik@hotmail.com
Kasserer Lars Atle Holmlarsatle@hotmail.com
1. styremedlem (nøkkelansvarlig) Martin Kathrudmartinkathrud@hotmail.com
2.styremedlem (anlegg) Stian Kjenslistian.kjensli@gmail.com
3.styremedlem (utdanning og anlegg) Lasse Thorsenlasthors@online.no
4.styremedlem (sponsor) Stian Svenningsengeneralen@hotmail.com
Varamedlem (ansvarlig barneidrett) Anne - Line O`Donnellaodonne4@ford.com
Gruppene:Leder: Kontaktinformasjon:
Fotballgruppa Mads Randemfotball@driv-il.no
Friidrettsgruppa Stein Arild Degrum (ansvarlig)stein.fobtall94@hotmail.com
HåndballgruppaDavid Hellerudhandball@driv-il.no
Innebandygruppa Marius Grongstadmarius_grong@hotmail.com
IshockeygruppaStian Kjenslistian.kjensli@gmail.com
Orienteringsgruppa Nils-Petter Wiiknpwiik@hotmail.com
PetanquegruppaKenneth Røkenesskenneth,rokeness@yahoo.com
SkigruppaNils Ole Østlieski@driv-il.no
SykkelgruppaSturla Kaasa jrSturla@pererikostlie.no
Tennisgruppa Tony Sandem (ansvarlig)Tony.Sandem@no.edensprings.com
Turn og trimgruppaChristopher Leiknesturn@driv-il.no
VolleyballgruppaMay Ellen Borgemayellen.borge@gmail.com
Aktivitetsgruppa (Boccia)Kate S. Jakobsenks-jakob@online.no

Powered by: Bloc