Driv Idrettslag - Fotball

Driv Idrettslag - Fotball

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Ons 3 Apr
kl 18:30 - 19:49
Kråkerøy - Driv
  Kråkerøy st KG 2
Ons 10 Apr
kl 18:30 - 19:49
Driv - HSV 2
  Mjær stadion kg
Ons 10 Apr
kl 20:00 - 21:19
Driv - Tune
  Mjær stadion kg
Tir 23 Apr
kl 18:30 - 19:44
Driv Blå - Korsgård Hvit
  Mjær stadion kg 9 er B
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:49
Skogstrand - Driv
  Skogstrandbanen KG
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:49
Hafslund - Driv
  Hafslundbanen KG
Ons 24 Apr
kl 18:30 - 19:49
Tistedalen - Driv
  Tistedalen KG
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 20:04
Ekholt Rød - Driv Rød
  Ekholt KG Mini
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:39
Trøgstad/Båstad Båstad - Driv Rød
  Trøgstad KG 7er A
Tor 25 Apr
kl 18:30 - 19:34
Drøbak-Frogn - Driv
  Frogn KG 7er A
Lør 27 Apr
kl 14:00 - 15:19
Driv - Trosvik
  Mjær stadion kg
Søn 28 Apr
kl 16:00 - 17:14
Driv - Hvaler/KIL
  Mjær stadion kg 9 er B
Man 29 Apr
kl 18:30 - 19:44
Mysen Grønn - Driv Blå
  Mysen st KG 9er A
Man 29 Apr
kl 19:34 - 20:53
Driv 2 - Moss 3
  Mjær stadion kg
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:09
Driv Rød - Hobøl Bilbao
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 18:54
Driv Blå - Korsgård Hvit
  Drivplassen 5er kunstgress B
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 18:54
Askim FK Town - Driv Rød
  Grøtvedt skole 5er A1
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:04
Driv Rød - Ekholt Gul
  Mjær stadion kg 7 er A
Tir 30 Apr
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Askim FK Blå
  Drivplassen 5er kunstgress A
Tir 30 Apr
kl 18:30 - 19:34
Askim FK Blå - Driv Rød
  Askim KG 7er A-1
Ons 1 Mai
kl 18:30 - 19:49
Tistedalen - Driv
  Tistedalen stadion
Ons 1 Mai
kl 18:30 - 19:49
Driv - Hafslund
  Mjær stadion kg
Tor 2 Mai
kl 18:30 - 19:49
Driv - Spydeberg
  Mjær stadion kg
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:59
Driv - Spydeberg 2
  Mjær stadion kg
Fre 3 Mai
kl 18:30 - 19:34
Driv - Aremark
  Mjær stadion kg 7 er B
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:44
Askim FK Rød - Driv Blå
  Askim KG 9er A
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Drøbak-Frogn Rød
  Mjær stadion kg 7 er A
Man 6 Mai
kl 18:30 - 19:44
Rakkestad Blå - Driv
  Rakkestad st. KG 9er A
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 18:54
Askim FK City - Driv Blå
  Grøtvedt skole 5er A1
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 18:54
Driv Rød - Mysen Grønn
  Drivplassen 5er kunstgress A
Tir 7 Mai
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Skiptvet
  Mjær stadion kg 7 er B
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:49
Mysen 2/HIL 2 - Driv 2
  Mysen stadion KG
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:24
Hobøl United - Driv Rød
  Tomter I.park KG 5er C-2
Ons 8 Mai
kl 18:30 - 19:49
Driv - Trosvik
  Mjær stadion kg
Tor 9 Mai
kl 18:30 - 19:49
Trøgstad/Båstad - Driv
  Trøgstad KG
Tor 9 Mai
kl 18:30 - 19:39
Mysen Grønn - Driv Rød
  Mysen st KG 7er A
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:59
Skiptvet - Driv
  Skiptvet stadion KG
Fre 10 Mai
kl 18:30 - 19:34
Lervik - Driv
  Manstad KG 7er A2
Man 13 Mai
kl 18:00 - 18:54
Rakkestad Hvit - Driv Rød
  Rakkestad st. KG 5er B-1
Man 13 Mai
kl 18:30 - 19:34
Ås Grønn - Driv Rød
  Ås stadion 7er B
Man 13 Mai
kl 18:30 - 19:44
Driv - Trøgstad/Båstad
  Mjær stadion kg 9 er B
Man 13 Mai
kl 19:45 - 21:04
Driv - Ås
  Mjær stadion kg
Tir 14 Mai
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Trøgstad/Båstad Gul
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 14 Mai
kl 18:30 - 19:44
Driv Blå - Drøbak-Frogn Blå
  Mjær stadion kg 9 er B
Tir 14 Mai
kl 18:30 - 19:24
Driv Blå - Ørje Rød
  Drivplassen 5er kunstgress A
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Korsgård Grønn
  Drivplassen 5er kunstgress B
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 19:49
Driv 2 - Askim FK 2
  Mjær stadion kg
Ons 15 Mai
kl 18:30 - 19:49
Vansjø/Svinndal 2 - Driv
  Kirkebygden KG
Tor 16 Mai
kl 18:30 - 19:39
Driv Rød - Spydeberg Hvit
  Mjær stadion kg 7 er B
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 17:44
Badebyen Drøbak - Driv
  Seiersten stadion KG
Man 20 Mai
kl 18:30 - 19:44
HSV Son - Driv Blå
  Soon Arena 9er B
Man 20 Mai
kl 18:30 - 19:34
Ørje Rød - Driv Rød
  Marker KG 7er A
Man 20 Mai
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - HSV Pandas
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 18:54
Driv Rød - Korsgård Grønn
  Drivplassen 5er kunstgress B
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 19:24
Mysen Hvit - Driv Blå
  Mysen trf 5er A2
Tir 21 Mai
kl 18:30 - 19:44
Ås - Driv
  Ås stadion 9er A
Ons 22 Mai
kl 18:30 - 19:49
Slitu - Driv 2
  Slitu idrettspark
Ons 22 Mai
kl 18:30 - 19:24
Mysen Grønn - Driv Rød
  Mysen trf 5er A1
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 19:09
Askim FK Blå - Driv Rød
  Askim KG 7er A-1
Tor 23 Mai
kl 18:30 - 19:49
Driv - Drøbak-Frogn
  Mjær stadion kg
Tor 23 Mai
kl 18:30 - 19:34
Ås 2 - Driv
  Block Watne Hallen 7er
Tor 23 Mai
kl 18:30 - 19:49
Eika Krapfoss - Driv
  Øre 2
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:59
Driv - Drøbak-Frogn 3
  Mjær stadion kg
Lør 25 Mai
kl 15:00 - 16:19
Driv - Ekholt
  Mjær stadion kg
Man 27 Mai
kl 18:00 - 19:04
Korsgård - Driv Rød
  Korsgård st 7er B
Man 27 Mai
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Askim FK Sort
  Mjær stadion kg 7 er B
Man 27 Mai
kl 18:30 - 19:44
Korsgård Hvit - Driv Blå
  Korsgård st 9er A
Tir 28 Mai
kl 18:30 - 19:24
Driv Blå - Spydeberg Blå
  Drivplassen 5er kunstgress A
Ons 29 Mai
kl 17:30 - 18:39
Korsgård Hvit - Driv Rød
  Korsgård st 7er B
Ons 29 Mai
kl 18:00 - 18:54
Ørje Grønn - Driv Rød
  Marker I.plass 5er B2-2
Ons 29 Mai
kl 18:30 - 19:49
Driv 2 - Drøbak-Frogn 3
  Mjær stadion kg
Ons 29 Mai
kl 19:29 - 20:23
Driv Rød - Rakkestad Gul
  Drivplassen 5er kunstgress A
Tor 30 Mai
kl 18:30 - 19:34
Driv - Berg / TTIF
  Mjær stadion kg 7 er B
Tor 30 Mai
kl 18:30 - 19:49
Selbak - Driv
  Selbak KG
Tor 30 Mai
kl 18:30 - 19:49
Sprint-Jeløy - Driv
  Bellevue KG
Tor 30 Mai
kl 20:15 - 21:59
Vansjø/Svinndal - Driv
  Kirkebygden KG
Man 3 Jun
kl 18:30 - 19:39
Driv Rød - Ørje Rød
  Mjær stadion kg 7 er B
Man 3 Jun
kl 18:30 - 19:44
Driv - Hafslund sort
  Mjær stadion kg 9 er B
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:44
Driv Blå - Mysen Grønn
  Mjær stadion kg 9 er B
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:34
Spydeberg Blå - Driv Rød
  Spydeberg st. KG 7er A
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Driv Blå
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 4 Jun
kl 18:30 - 19:24
Rakkestad Blå - Driv Blå
  Rakkestad KG Mini 5er A
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 19:24
Spydeberg Blå - Driv Rød
  Spydeberg Løkenbanen 5er
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Spydeberg Hvit
  Drivplassen 5er kunstgress B
Ons 5 Jun
kl 18:30 - 19:49
Driv 2 - Trøgstad/Båstad 2
  Mjær stadion kg
Ons 5 Jun
kl 20:00 - 21:04
Driv - Drøbak-Frogn
  Mjær stadion kg 7 er B
Tor 6 Jun
kl 18:30 - 19:49
Driv - Moss 2
  Mjær stadion kg
Tor 6 Jun
kl 20:15 - 21:59
Driv - Eidsberg
  Mjær stadion kg
Fre 7 Jun
kl 18:30 - 19:49
Driv - Råde
  Mjær stadion kg
Man 10 Jun
kl 19:00 - 20:14
HSV - Driv
  Soon Arena 9er A
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 18:54
Trøgstad/Båstad Båstad - Driv Rød
  Båstad st 5er A
Tir 11 Jun
kl 18:30 - 19:24
Driv Blå - Trøgstad/Båstad Skjønhaug
  Drivplassen 5er kunstgress A
Tir 11 Jun
kl 18:30 - 19:49
Sarpsborg FK 2 - Driv
  Kurland KG (Hovedbane)
Tir 11 Jun
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Hobøl Rangers
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 11 Jun
kl 19:15 - 20:19
Mysen - Driv Rød
  Mysen st KG 7er B
Ons 12 Jun
kl 18:30 - 19:44
Driv Blå - Askim FK Rød
  Mjær stadion kg 9 er B
Ons 12 Jun
kl 18:30 - 19:49
Rødenes - Driv
  Marker KG
Ons 12 Jun
kl 19:00 - 20:04
Aremark - Driv
  Aremark st. 7er A1
Tor 13 Jun
kl 18:30 - 19:39
Driv Rød - Trøgstad/Båstad Båstad
  Mjær stadion kg 7 er B
Tor 13 Jun
kl 19:45 - 21:04
Rakkestad - Driv 2
  Rakkestad st KG
Tor 13 Jun
kl 20:15 - 21:59
Korsgård - Driv
  Korsgård stadion
Søn 16 Jun
kl 16:00 - 17:14
Hvaler/KIL - Driv
  Asmaløy KG 9er A
Man 17 Jun
kl 18:30 - 19:44
Drøbak-Frogn Blå - Driv Blå
  Ullerud Match 9er A
Man 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Ørje
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Askim FK Blå
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 19:24
Driv Blå - Skiptvet
  Drivplassen 5er kunstgress B
Tir 18 Jun
kl 18:30 - 19:24
Askim FK Blå - Driv Rød
  Grøtvedt skole 5er A1
Tir 18 Jun
kl 19:45 - 21:04
Driv - Korsgård
  Mjær stadion kg
Ons 19 Jun
kl 18:30 - 19:49
Driv - Ås 2
  Mjær stadion kg
Tor 15 Aug
kl 20:15 - 21:59
Spydeberg 2 - Driv
  Spydeberg stadion KG
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Ekholt Rød
  Mjær stadion kg 7 er B
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:44
Driv - Rakkestad Blå
  Mjær stadion kg 9 er B
Tir 20 Aug
kl 17:30 - 18:24
Hobøl Blå - Driv Blå
  Tomter I.park KG 5er C-1
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Hobøl United
  Drivplassen 5er kunstgress B
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Oshaug Gul
  Drivplassen 5er kunstgress A
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:34
Skiptvet - Driv Rød
  Skiptvet st. KG 7er B1
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:44
Driv Blå - HSV Son
  Mjær stadion kg 9 er B
Ons 21 Aug
kl 18:30 - 19:39
Hobøl Bilbao - Driv Rød
  Tomter I.park KG 7er B
Ons 21 Aug
kl 18:30 - 19:49
Moss 3 - Driv 2
  Melløs trf. B
Ons 21 Aug
kl 19:15 - 20:34
Vansjø/Svinndal - Driv
  Kirkebygden KG
Ons 21 Aug
kl 19:45 - 21:04
Driv - Kråkerøy
  Mjær stadion kg
Tor 22 Aug
kl 18:30 - 19:34
Driv - Lervik
  Mjær stadion kg 7 er B
Tor 22 Aug
kl 20:15 - 21:59
Driv - Skiptvet
  Mjær stadion kg
Lør 24 Aug
kl 13:00 - 14:19
Driv - Trosvik 2
  Mjær stadion kg
Søn 25 Aug
kl 18:30 - 19:34
Ekholt Gul - Driv Rød
  Ekholt KG 7er B
Man 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Driv Blå - Korsgård Hvit
  Mjær stadion kg 9 er B
Man 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Trøgstad/Båstad - Driv
  Trøgstad KG 9er A
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 18:54
Korsgård Hvit - Driv Blå
  Korsgård st 5er B-2
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Askim FK Town
  Drivplassen 5er kunstgress B
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Trøgstad/Båstad Gul - Driv Rød
  Trøgstad KG 7er A
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 19:39
Driv Rød - Mysen Grønn
  Mjær stadion kg 7 er A
Ons 28 Aug
kl 18:30 - 19:49
Driv 2 - Mysen 2/HIL 2
  Mjær stadion kg
Ons 28 Aug
kl 18:30 - 19:24
Korsgård Grønn - Driv Rød
  Korsgård st 5er B-2
Tor 29 Aug
kl 18:30 - 19:34
Driv - Ås 2
  Mjær stadion kg 7 er B
Tor 29 Aug
kl 19:45 - 21:04
Tune - Driv
  Tunebanen KG Ny
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:59
Driv - Badebyen Drøbak
  Mjær stadion kg
Lør 31 Aug
kl 15:00 - 16:19
Driv - Hafslund
  Mjær stadion kg
Søn 1 Sep
kl 18:00 - 19:19
Kvik Halden 2 - Driv
  Strupe KG 11er
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 18:54
Mysen Grønn - Driv Rød
  Mysen trf 5er A1
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 19:24
Driv Blå - Askim FK City
  Drivplassen 5er kunstgress A
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Ørje Rød
  Mjær stadion kg 7 er A
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 19:44
Mysen Grønn - Driv Blå
  Mysen st KG 9er B
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 19:44
Driv - Ås
  Mjær stadion kg 9 er B
Ons 4 Sep
kl 18:30 - 19:49
Askim FK 2 - Driv 2
  Askim KG
Ons 4 Sep
kl 18:30 - 19:49
Driv - Ekholt 2
  Mjær stadion kg
Ons 4 Sep
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Mysen Grønn
  Drivplassen 5er kunstgress A
Ons 4 Sep
kl 18:30 - 19:49
Trosvik - Driv
  Merkur 2 KG
Ons 4 Sep
kl 19:15 - 20:19
Drøbak-Frogn Rød - Driv Rød
  Ullerud Match 7er A
Tor 5 Sep
kl 18:00 - 19:09
Spydeberg Hvit - Driv Rød
  Spydeberg st. KG 7er A
Tor 5 Sep
kl 18:30 - 19:34
Berg / TTIF - Driv
  Berg st KG 7er A
Tor 5 Sep
kl 20:15 - 21:59
Drøbak-Frogn 3 - Driv
  Frogn KG
Man 9 Sep
kl 18:30 - 19:44
Askim FK Rød - Driv Blå
  Askim KG 9er A
Tir 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Askim FK Sort - Driv Rød
  Askim KG 7er B-1
Tir 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Ås Grønn
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 10 Sep
kl 18:30 - 19:24
Ørje Rød - Driv Blå
  Marker I.plass 5er B2-1
Ons 11 Sep
kl 18:30 - 19:24
Rakkestad Gul - Driv Rød
  Rakkestad KG Mini 5er A
Ons 11 Sep
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Rakkestad Hvit
  Drivplassen 5er kunstgress B
Ons 11 Sep
kl 18:30 - 19:49
Driv 2 - Slitu
  Mjær stadion kg
Ons 11 Sep
kl 19:45 - 21:04
Sprint-Jeløy 3 - Driv
  Refsnesbanen KG
Ons 11 Sep
kl 20:00 - 21:19
Driv - Tistedalen
  Mjær stadion kg
Tor 12 Sep
kl 18:30 - 19:39
Driv Rød - Askim FK Blå
  Mjær stadion kg 7 er A
Tor 12 Sep
kl 19:00 - 20:04
Drøbak-Frogn - Driv
  Frogn KG 7er A
Tor 12 Sep
kl 20:15 - 21:59
Driv - Vansjø/Svinndal
  Mjær stadion kg
Søn 15 Sep
kl 16:00 - 17:14
Hafslund sort - Driv
  Hafslundbanen KG 9er B
Man 16 Sep
kl 18:00 - 18:54
Korsgård Grønn - Driv Rød
  Korsgård st 5er B-2
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Driv Blå - Drøbak-Frogn Blå
  Mjær stadion kg 9 er B
Tir 17 Sep
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Spydeberg Blå
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 17 Sep
kl 18:30 - 19:34
HSV Pandas - Driv Rød
  Soon Arena 7er A1
Tir 17 Sep
kl 18:30 - 19:24
Driv Blå - Mysen Hvit
  Drivplassen 5er kunstgress A
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 18:19
Ås - Driv
  Ås stadion
Ons 18 Sep
kl 18:15 - 19:34
Drøbak-Frogn 3 - Driv 2
  Ullerud Match
Ons 18 Sep
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Spydeberg Blå
  Drivplassen 5er kunstgress A
Tor 19 Sep
kl 17:30 - 19:14
Eidsberg - Driv
  Eidsberg stadion
Tor 19 Sep
kl 18:30 - 19:34
Driv - Aremark
  Mjær stadion kg 7 er B
Tor 19 Sep
kl 18:30 - 19:39
Driv Rød - Korsgård Hvit
  Mjær stadion kg 7 er A
Man 23 Sep
kl 18:30 - 19:44
Driv - HSV
  Mjær stadion kg 9 er B
Man 23 Sep
kl 18:30 - 19:44
HSV Son - Driv Blå
  Soon Arena 9er B
Tir 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Hobøl Rangers - Driv Rød
  Tomter I.park KG 7er A
Tir 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Driv Rød - Korsgård
  Mjær stadion kg 7 er B
Tir 24 Sep
kl 18:30 - 19:24
Spydeberg Blå - Driv Blå
  Spydeberg Løkenbanen 5er
Tir 24 Sep
kl 18:30 - 19:24
Driv Rød - Ørje Grønn
  Drivplassen 5er kunstgress A
Ons 25 Sep
kl 18:30 - 19:49
Trøgstad/Båstad 2 - Driv 2
  Trøgstad KG
Ons 25 Sep
kl 19:45 - 21:04
Driv - Eika Krapfoss
  Mjær stadion kg
Tor 26 Sep
kl 18:30 - 19:39
Ørje Rød - Driv Rød
  Marker KG 7er A
Tor 26 Sep
kl 19:15 - 20:19
Lervik - Driv
  Manstad KG 7er A2
Tor 26 Sep
kl 20:15 - 21:59
Driv - Korsgård
  Mjær stadion kg
Ons 2 Okt
kl 18:30 - 19:49
Ekholt - Driv
  Ekholt kunstgress
Ons 9 Okt
kl 18:30 - 19:49
Driv - Sprint-Jeløy
  Mjær stadion kg
Tor 10 Okt
kl 18:30 - 19:34
Ås 2 - Driv
  Block Watne Hallen 7er
Tor 10 Okt
kl 18:30 - 19:49
Driv 2 - Rakkestad
  Mjær stadion kg
Ons 16 Okt
kl 18:30 - 19:49
Råde - Driv
  Råde Idp KG
Tor 17 Okt
kl 18:30 - 19:34
Driv - Berg / TTIF
  Mjær stadion kg 7 er B
Ons 23 Okt
kl 19:45 - 21:04
Driv - Rødenes
  Mjær stadion kg
Ons 30 Okt
kl 18:30 - 19:49
Korsgård - Driv
  Hov KG
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 21 Okt 2018
kl 18:00 - 19:19
Nordby - Driv
  Nordby kunstgress 9er A
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:30 - 19:29
Holmlia 3 - Driv 3
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Fre 19 Okt 2018
kl 18:30 - 19:29
Holmlia - Driv
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor 18 Okt 2018
kl 18:00 - 18:59
Driv 2 - Holmlia 4
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 19:10 - 20:19
Driv 2 - Oppegård 2
 
  Les mer  
Ons 17 Okt 2018
kl 19:00 - 20:09
Kolbotn 2 - Driv
  Vassbonn kunstgress 7er
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 19:10 - 20:19
Lyn 6 - Driv
  Kringsjå kunstg. 3 7er B
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 19:09
Langhus 2 - Driv
  Langhus kunstgr. 2 7er A
  Les mer  
Tir 16 Okt 2018
kl 18:00 - 18:59
Driv - Ski 5
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:10 - 20:19
Siggerud - Driv
  Siggerud kg 7er
  Les mer  
Man 15 Okt 2018
kl 19:05 - 20:14
Driv 2 - Kolbotn
  Mjær stadion kg 7 er A
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn 5 - Driv 2
  Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Søn 14 Okt 2018
kl 18:00 - 19:19
Driv - Nesodden 2
  Mjær stadion kg 9 er A
  Les mer  
Fre 12 Okt 2018
kl 18:30 - 19:39
Driv - Nesodden
  Mjær stadion kg 7 er B
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 19:10 - 20:19
Klemetsrud 3 - Driv 2
 
  Les mer  
Tor 11 Okt 2018
kl 18:00 - 18:59
Driv - Kolbotn
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Ons 10 Okt 2018
kl 19:00 - 20:09
Driv - KFUM 4
  Mjær stadion kg 7 er B
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 19:10 - 20:19
Driv - Bøler 4
  Mjær stadion kg 7 er B
  Les mer  
Tir 9 Okt 2018
kl 18:00 - 18:59
Driv - Ski 4
  Drivplassen 5er kunstgress B
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 19:10 - 20:19
Driv - Ski 2
  Mjær stadion kg 7 er B
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 19:05 - 20:14
Driv - Ski
  Mjær stadion kg 7 er A
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 18:30 - 19:29
Kolbotn 3 - Driv
  Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 18:30 - 19:29
Driv 3 - Langhus 4
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Man 8 Okt 2018
kl 18:00 - 19:09
Lyn 4 - Driv 2
  Kringsjå kunstg. 3 7er A
  Les mer  
Fre 28 Sep 2018
kl 18:30 - 19:39
Driv 2 - Fossum
 
  Les mer  
Tor 27 Sep 2018
kl 18:00 - 18:59
Driv 2 - Nordstrand
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Ons 26 Sep 2018
kl 20:30 - 22:09
OSI 2 - Driv
  Domus Athletica
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 20:15 - 21:34
Driv 2 - Ski 3
  Mjær stadion kg 9 er A
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 19:10 - 20:19
Ski - Driv
  Ski kunstgress 1 7er B
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 19:05 - 20:14
Driv 2 - KFUM 3
 
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn 8 - Driv 3
  Sofiemyr nord 5er A
  Les mer  
Tir 25 Sep 2018
kl 18:00 - 18:59
Driv - Oppegård 4
  Drivplassen 5er kunstgress A
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 19:10 - 20:19
Bjørndal 2 - Driv
  Bjørndal kunstg. 7er B
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 19:05 - 20:14
Bøler 2 - Driv
  Haraløkka kunstgress 2 7er C
  Les mer  
Man 24 Sep 2018
kl 19:05 - 20:14
Driv 2 - Bøler
  Mjær stadion kg 7 er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline