Har du betalt medlemskontingenten og treningsavgiften din?

Postet av Driv Idrettslag den 6. Apr 2016

Det er fortsatt mange som ikke har betalt treningsavgiften til fotball. Dere må få dette i orden nå.

Her er infoen som ble lagt ut første gang:

Driv IL fakturerer via MinIdrett.

Er du ikke bruker der, så må du opprette en bruker nå. Det enkleste er å opprette en bruker på en foresatt og så legge til familie. Forklaring bruk av Min Idrett docx.pdf

Et veldig vanlig problem er at fakturaen ikke dukker opp i MinIdrett, og det skyldes at det er flere duplikater på en person. Så ser du ikke fakturaen din i MInIdrett kan dette være årsaken.
Kontakt meg så fikser jeg det.

Spør meg hvis noe blir uklart: Astrid, post@driv-il.no, 900 68 834
Husk at dere må først være medlem av Driv IL hovedlag for å kunne delta i en gruppe i Driv.
Dette gjelder for alle.



Treningsavgiftene til fotball er som følger:

LagSpillereSum
A lag142400
B-lag132400
Menn 33 og Menn 40321700
Damer161700
J født 2000141600
G født 2001251600
J født 2002111500
G født 2002121500
J født 2003111400
G født 2003201400
G født 2004141300
J født 2005101100
G født 2005221100
J født 2006161000
G født 2006271000
J født 200714900
G født 200724900
J født 200820800
G født 200829800
G+J født 200936700

Nytt i år er at på de lagene hvor det er flere trenere/lagleder enn det antallet laget får fritak for, så er fritaksummen fordelt på de trenere/laglederne som er på laget. Det betyr at på de lagene vil alle trenere/lagledere få en redusert treningsavgift.


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline