Treningsavgiften til Driv IL Turn sendes ut 16.10.20

Postet av Astrid Irene Celius den 15. Okt 2020

Nå kommer treningsavgiften til Driv IL Turn for sesongen høst 2020- vår 2021
Vi setter stor pris på om dere betaler raskt.

Dere vil få varsel om faktura via e-post (fra Idrettsforbundet, sjekk også søppelpost)

Jeg oppfordrer dere til å bruke Min Idrett:https://minidrett.nif.no/
Husk at medlemskapet til Driv IL også må være betalt for å delta på en gruppe i Driv IL

 

 

Opprett en egen bruker/profil på en voksen og hent resten av familien inn dit.

  1. Opprett bruker/profil eller logg inn på din profil her: https://minidrett.nif.no/  
  2. Går inn på deres egen profil og velg legg til familie 
  3. Legg deretter inn personnummer og navn for å finne de som er i din familie 
  4. Dere vil se fakturaen under betaling til høyre og også ved å klikke på bildet av en handlevogn. 
  5. Klikk på fakturaen/handlevognen.
  6. Husk å huke av de fakturaene du vil betale før du fortsetter
  7. Vil du se detaljene i fakturaen, så kan du nå trykke på knappen vis
  8. Her kan du velge å betale med kort eller Vipps. (Vi bruker Norges Idrettsforbund sine løsninger)
  9. Betaler du fakturaen via nettbank kan du huke av for at du ønsker E-faktura neste gang.
  10. Det er kun fakturaer som er betalt via MinIdrett som vises i betalingshistorikken der.
    Fakturaer betalt i nettbank ligger i historikken deres i banken. ( Ikke i MInIdrett historikken).

     

Innmeldinger i Driv og alle grupper: https://www.driv-il.no/p/5954/innmelding
Utmeldinger fra Driv og alle grupper: e-post til post@driv-il.no husk å skrive om det er fra hele Driv eller kun fra en gruppe.

Sliter du økonomisk: Enebakk Kommune gir støtte til aktiviteter for barn og unge 0 - 19 år: Klikk her for info og søknadsskjema

Aktiviteter i Driv: Info_tilbud_driv_il_pr_25.08.20.pdf i tillegg har vi en prøvegruppe for Basket.

PartinrPartinavnAvgift
01Turbo, voksen1350,-
02Konkurranse1350,-
04Tricking1350,-
05Født 2007,2008,20091350,-
06Bulder1350,-
08Født 20101350,-
09Født 20111350,-
10Født 20121350,-
11Født 20131350,-
12Født 20141350,-
13F&B. Foreldre og barn født 2017,2018,20191100,-
14Født 20151350,-
15Født 20161350,-

Søsken 21050,-

Søsken 2 F&B800,-

Søsken 3850,-

Søsken 3 F&B600,-

Styret og trenere har fritak for sine barn0

Astrid Celius


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline